ARGAN OLIE INFUSION 7IN1 11 ML – REGENERATOR

45,00 kr.

På lager

Varenummer (SKU): EniiOlie Kategori:

Beskrivelse

ARGAN OLIE INFUSION 7IN1 11 ML – REGENERATOR

Syv fantastiske funktioner

Vil du få dine negle til at hvile lidt mellem påføringerne? Så har vi det, du leder efter!

Styrker – giver naturlig styrkelse af en naturlig negl, hjælper med at regenerere beskadigede og svækkede negle.
Fylder riller – udfylder og afbalancerer stærkere og svagere negleriller.
Hydrater – negleplade og negleseng giver langvarig hydrering og forhindrer den i at tørre ud og svækkes.
Dybt nærer E-vitamin, Argan og Calcium giver stærk næring og et plejende oliebad Farve.
Harmoniserer neglens naturlige farve.

Vegansk – produktet indeholder ingen animalske komponenter og er ikke testet på dyr!
Ugiftig – produktet indeholder ikke skadelige og giftige stoffer for kroppen!

Brug:

Påføring separat – påfør (helst velplejet og rengjort) neglen og lad den tørre. Neglen styrker, rillerne fyldes og næres i dybden. Den fungerer som en klar coat.
Påføring som base – påfør (gerne på en manicurebehandlet og affedtet) negl i et eller to lag og lad den lufttørre, tørretiden er 60 sek, derefter kan du påføre lakken. Neglen styrkes, fyldes, næres og forlænger lakkens levetid.
Påføring som top – påfør på en lakeret, gennemtørret negl, i et eller to lag og lad tørre. Den har en beskyttende farvefunktion. Forlænger levetiden for malede negle.

Resultat

neglene næres i dybden, regenereres med et oliebad, styrkes, rillerne udjævnes, neglene knækker ikke, deres naturlige farve harmonerer, de beskyttes og deres vækst accelereres, den visuelle effekt minder meget om gellak professionel pleje.

Anmeldelser

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “ARGAN OLIE INFUSION 7IN1 11 ML – REGENERATOR”

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret.